logo.png

Galéria

Odoberajte novinky

Galéria Faunia Bratislava

Vitajte v našej online galérii, kde sa môžete ponoriť do fascinujúceho sveta exotických zvierat, ktoré sú hlavnými hviezdami na vletrhu Faunia Bratisla. Táto kolekcia fotografií vás vezme na cestu úchvatnými momentmi z našich minulých výstav, ukazuje nielen nádherných zvieracích účastníkov, ale aj vášnivých chovateľov a nadšených návštevníkov, ktorí spolu zdieľajú nezabudnuteľné zážitky.

rokov skúsenosti
0 +
vystavovaných druhov
0 +
návštevníkovi za deň
0 +

FAUNIA BRATISLAVA

Nejbližší výstava Bratislava

dní
hodin
minut

12

May

Bratislava – 12.5

Vitajte na jarnom výstave exotických zvierat v Bratislave tento máj! Objavte tajomstvá šupinatých priateľov, kde sa prebúdza život vo svete jašteríc, hadov, pavúkov a rýb. Túto jar sa nechajte očariť novými začiatkami a nekonečnými možnosťami stretnutí s fascinujúcou faunou.

9

Jun

Nitra – 9.6

Podzimná melódia zavane do Nitry na výstave exotických zvierat, kde sa menia nielen farby listov, ale aj podoba našich expozícií. Toto september, prijmite pozvanie k preskúmavaniu tajomného sveta šupinatých stvorení, ktoré prinášajú teplé príbehy do chladných jesenných dní.

8

Sep

Bratislava – 8.9

Leto v Bratislave privíta milovníkov exotiky na júnovej výstave, kde teplé dni oslavujú život pod vodou aj na súši. Navštívte svet, kde šupiny a koža ožívajú pod letným slnkom a zažite dobrodružstvo plné objavov medzi hadmi, jaštericami, rybami a pavúkmi.

17

Nov

Faunia 17.11

Zimné stretnutie s exotickými zvieratami vás čaká v Bratislave tohto novembra. Pripojte sa k nám, kde chladný vzduch ustupuje teplu našich výstavných hál plných jašteríc, hadov, pavúkov a rýb. Objavte, ako šupinatí a vodní obyvatelia môžu rozjasniť krátke jesenné dni mágiou a krásou.

Odber noviniek

Ak sa prihlásite na odber, nezmeškáte žiadne z našich noviniek.

Čo o nás hovoria návštevníci

Partneri :

KONTAKT

Bratislava

Nitra

𝗭𝗮𝗺𝗶𝗹𝘂𝗷 𝘀𝗮 𝗱𝗼 𝗮𝗸𝘃𝗮𝗿𝗶𝘀𝘁𝗶𝗸𝘆 𝗮 𝘁𝗲𝗿𝗮𝗿𝗶𝘀𝘁𝗶𝗸𝘆.

Na Faunii stretnete vybraných chovateľov so širokého okolia.

kontaktujte nás

Instagram

Copyright © 2024, All rights reserved. Present by Faunia